contact us

Kontakt Haas

Centrala firmy Haas w Europie: BelgiaMercuriusstraat 28 B-1930 Zaventem, Belgia
Telefon: +32 2-522-99 05
Europe@haascnc.com Znajdź dystrybutora
Pytania i komentarze

Looking for the Haas USA site?

 
Międzynarodowy
Haas Automation Inc
Pionowe centra CNC
Pionowe centra obróbcze Haas

Cechy pionowych centrów obróbczych

Każde pionowe centrum obróbcze firmy Haas zapewnia funkcje i parametry, których potrzebujesz, co sprawia, że stanowią one najlepszą inwestycję, jaką możesz wziąć pod uwagę, i zapewniają niezwykłą funkcjonalność, elastyczność i produktywność.

Kliknij, aby wyświetlić cechyKliknij, aby ukryć cechy

Poniżej tylko kilka cech, które sprawiają, że Haas to wiodąca firma w zakresie wysokiej wydajności i korzystnego stosunku ceny do jakości. Legendarny już panel sterowania Haas ułatwia obsługę każdego pionowego centrum obróbczego. Stworzony z myślą o operatorach i programistach, pełen jest intuicyjnych funkcji, których nie znajdziesz w żadnym innym centrum obróbkowym CNC.

Najedź kursorem myszy lub wybierz obraz poniżej, aby dowiedzieć się więcej
Haas Solid Foundation
Solidny fundament

Trwały i wytrzymały

Każda wytrzymała, niezawodna obrabiarka firmy Haas zaczyna się od mocnego fundamentu. Bez względu na rodzaj projektu – czy będzie to dom jednorodzinny, drapacz chmur czy most wiszący – trwałość konstrukcji zależy od solidności jej fundamentów.

Dowiedz się więcej
Haas Advanced Spindle
Zaawansowane wrzeciono

Dokładność i niezawodność

Zaawansowana konstrukcja naszych wrzecion zapewnia zdolność przenoszenia wysokich sił wzdłużnych z równoczesną minimalizacją ilości wydzielanego ciepła.

Dowiedz się więcej
Haas Tool Management
Wymiana narzędzi

Niezawodna wymiana narzędzi

Haas oferuje automatyczne, pojemne magazyny narzędzi o inteligentnej konstrukcji, które zapewniają szybką i płynną wymianę narzędzi. Skracają one czas cykli i nie obciążają Twojego budżetu.

Dowiedz się więcej
Szeroki asortyment

Duża różnorodność

Firma Haas oferuje szeroką gamę pionowych centrów obróbczych idealnie odpowiadających potrzebom warsztatu obróbczego – w tym szereg maszyn specjalistycznych.

Dowiedz się więcej
Poznaj pionowe centra obróbkowe firmy Haas
 

Pionowe centra CNC

print

Kiedy w 1988 roku Gene Haas wprowadził na rynek pionowe centrum obróbkowe Haas VF-1, zapoczątkował w branży wzorzec korzystnego stosunku wysokiej jakości do przystępnej ceny technologii CNC. Dziś firma Haas Automation oferuje pionowe centra obróbkowe (VMC), które zaspokoją Państwa potrzeby, bez względu na to jakie macie wymagania.

Pionowe centra obróbkowe firmy Haas wyposażone są w wysokowydajne wrzeciona z napędem wektorowym, bezszczotkowe serwomotory o wysokim momencie obrotowym na wszystkich osiach i żeliwne korpusy o dużej sztywności. Konfiguracje obejmują modele z wrzecionem o rozmiarze stożka ISO 40 i ISO50, o napędzie przekładniowym do wysokowydajnego skrawania przy wysokim momencie obrotowym, a także modele Super Speed z wrzecionami o napędzie bezpośrednim umożliwiające wykonywanie nawet najbardziej wymagających operacji obejmujących obróbkę wysokoobrotową.

Frezarki narzędziowe CNC z serii TM firmy Haas oferowane są w korzystnej cenie i zapewniają „płynne” przejście od obróbki ręcznej do CNC. W standardzie wyposażone są w intuicyjny system programowania, opatentowany przez firmę Haas , dzięki któremu dokonanie ustawień i obsługa są tak proste – nawet bez znajomości funkcji G.

To tylko kilka innowacji, które sprawiają, że Haas Automation to wiodąca firma, która opracowała korzystny stosunek ceny do jakości. Powszechnie znany już panel sterowania Haas ułatwia obsługę każdego pionowego centrum obróbkowego. Stworzony z myślą o operatorach i programistach, pełen jest intuicyjnych funkcji, których nie znajdziecie w żadnym innym centrum obróbkowym CNC.

Każde pionowe centrum obróbkowe firmy Haas zapewnia funkcje i wydajność, których potrzebujecie, co sprawia, że stanowią one najlepszą inwestycję jaką możecie wziąć pod uwagę i zapewniają niezwykłą funkcjonalność, elastyczność i produktywność.

go to top
Haas Blog Haas Facebook Haas Twitter Haas YouTube Haas Flickr Google+ Haas Linkedin Haas Instagram
1