contact us

Kontakt Haas

Centrala firmy Haas w Europie: BelgiaMercuriusstraat 28 B-1930 Zaventem, Belgia
Telefon: +32 2-522-99 05
Europe@haascnc.com Znajdź dystrybutora
Pytania i komentarze

Looking for the Haas USA site?

 
Międzynarodowy
Haas Automation Inc
Stoły obrotowe i aparaty podziałowe
Stoły obrotowe CNC

Cechy stołów i urządzeń podziałowych

Pełna linia produktów obrotowych firmy Haas obejmuje wiele specjalistycznych urządzeń zapewniających maksymalną wydajność. Od wielogłowicowych maszyn HA5C po uchylne T5C i dwuosiowe modele uchylno-obrotowe – firma Haas wciąż przoduje w dążeniu do jeszcze wyższej produktywności poprzez automatyzację.

Skonstruowane z niezwykle wytrzymałych materiałów i zaprojektowane do codziennego niezawodnego działania produkty obrotowe firmy Haas stanowią wzorzec, na podstawie którego ocenia się wszystkie inne.

Kliknij, aby wyświetlić cechyKliknij, aby ukryć cechy

Poniżej przedstawiliśmy tylko kilka cech produktów obrotowych, które sprawiają, że Haas to wiodąca firma w zakresie wysokiej wydajności i korzystnego stosunku wartości do ceny.

Najedź kursorem myszy lub wybierz obraz poniżej, aby dowiedzieć się więcej
Mocna, solidna konstrukcja

Wytrzymałość, stabilność i łatwość obsługi

Stoły obrotowe i urządzenia podziałowe Haas są projektowane w taki sposób, aby były wytrzymałe, stabilne i łatwe w obsłudze, co zapewnia precyzję, długi okres eksploatacji i skrócony do minimum czas konfiguracji.

Dowiedz się więcej
System serwosterowania Haas

Szybkie, proste, elastyczne programowanie

Sercem wszystkich produktów obrotowych firmy Haas jest system serwosterowania. Udoskonalany przez ponad trzy dekady, zapewnia najwyższą wielofunkcyjność oraz umożliwia szybkie, proste i elastyczne programowanie.

Dowiedz się więcej
System szybkiej zmiany oprzyrządowania

Zwiększ swoją produktywność

Aby zwiększyć produktywność, dodaj system QuikCube lub QuikPlate do swojego stołu obrotowego Haas HRT210 lub HRTA6.

Dowiedz się więcej
Szeroki asortyment

Ponad 35 modeli

Firma Haas oferuje szeroką gamę produktów obrotowych – idealnie odpowiadających potrzebom warsztatu obróbczego.

Dowiedz się więcej
Poznaj produkty obrotowe firmy Haas
 

Stoły obrotowe i aparaty podziałowe CNC

print
rotarytable.jpg

Pełna gama stołów obrotowych firmy Haas obejmuje wiele specjalistycznych urządzeń zapewniających maksymalną wydajność. Od wielogłowicowych maszyn HA5C po uchylne T5C i dwuosiowe modele uchylno-obrotowe, firma Haas wciąż przoduje, dążąc do jeszcze wyższej produktywności poprzez automatyzację. Stoły obrotowe firmy Haas tworzone są z najwyższej jakości materiałów, a co więcej są stale modyfikowane i udoskonalane, aby oferować wyłącznie najnowocześniejsze technologie. Skonstruowane z wytrzymałych materiałów i zaprojektowane do codziennego niezawodnego działania, stoły obrotowe firmy Haas stanowią punkt odniesienia, względem którego porównywane są inne produkty tego typu oferowane w tej branży.

Przyjrzyjmy się dokładniej wszystkim elementom, które wchodzą w skład stołów obrotowych Haas. Wszystkie niezbędne części składowe wytwarzane są we własnym nowoczesnym zakładzie produkcyjnym Haas w Kalifornii. Kontrolując proces obróbki, jesteśmy w stanie zapewnić jakość i precyzję, jakiej oczekują nasi Klienci. Przykładem jest choćby dokładność indeksowania naszych stołów obrotowych. Podstawą budowy każdego stołu obrotowego firmy Haas jest układ przekładni ślimakowej o dużej średnicy, wykonany z brązu aluminiowego zazębiająca się z przekładnią ślimakową ze szlifowanej stali stopowej (utwardzanej do 60 Rc) pracującej w oleju syntetycznym. Sekretem tak precyzyjnego indeksowania w firmie Haas jest skrawanie przekładni ślimakowej, kiedy jest ona zamocowana we wrzeciona, w przeciwieństwie technologii polegającej na zamocowaniu na wrzecionie gotowej już przekładni ślimakowej. Każde zmontowane wrzeciono jest indywidualnie regulowane na frezarce obwiedniowej CNC zapewniając maksymalne bicie o wartości do 2 mikronów, po czym przekładnia ślimakowa poddawana jest obróbce precyzyjnej. Proces ten gwarantuje najwyższą współosiowość pomiędzy łożyskami kulkowymi o dużej średnicy a przekładnią ślimakową, zapewniając płynne, niezwykle precyzyjne i bezproblemowe działanie na wiele lat. Jest to tylko jeden z przykładów wysokiej jakości projektów tworzonych dla każdego produktu firmy Haas.

go to top
Haas Blog Haas Facebook Haas Twitter Haas YouTube Haas Flickr Google+ Haas Linkedin Haas Instagram
1