contact us

Kontakt Haas

Centrala firmy Haas w Europie: BelgiaMercuriusstraat 28 B-1930 Zaventem, Belgia
Telefon: +32 2-522-99 05
Europe@haascnc.com Znajdź dystrybutora
Pytania i komentarze

Looking for the Haas USA site?

 
Międzynarodowy
Haas Automation Inc
Tokarki CNC
Tokarki Haas

Cechy centrów tokarskich/obróbczych

Centra tokarskie/obróbcze Haas o wysokich parametrach zostały zaprojektowane w taki sposób, aby były bardzo sztywne, bardzo dokładne i bardzo stabilne, co czyni je najlepszą inwestycją – zapewniają większą użyteczność, elastyczność i wydajność, niż można sobie wyobrazić.

Kliknij, aby wyświetlić cechyKliknij, aby ukryć cechy

Poniżej przedstawiliśmy tylko kilka cech produktów obrotowych, które sprawiają, że Haas przoduje w zakresie wysokiej wydajności i korzystnego stosunku wartości do ceny. Legendarny już system sterowania Haas ułatwia obsługę każdego centrum tokarskiego/obróbczego. Stworzony z myślą o operatorach i programistach, zawiera mnóstwo intuicyjnych funkcji, których nie znajdziesz w żadnym innym centrum obróbczym CNC.

Najedź kursorem myszy lub wybierz obraz poniżej, aby dowiedzieć się więcej
Solidny fundament

Trwały i wytrzymały

Żeliwo jest droższe w zakupie i obróbce, jednak zapewnia nawet 10 razy lepsze właściwości tłumiące niż stal. Dlatego firma Haas wytwarza wszystkie istotne elementy konstrukcyjne swoich maszyn z żeliwa.

Dowiedz się więcej
Zaawansowane wrzeciono

Dokładność i niezawodność

Wrzeciona z myślą o dokładności i wysokiej wydajności. Głowice wrzecion w centrach tokarskich z serii ST/DS są kompaktowe i solidne. Mają ciężkie symetrycznie ułożone żebra, zapewniające najwyższą wytrzymałość i większą stabilność termiczną.

Dowiedz się więcej
Ustawianie i mocowanie części

Szybko i sprawnie

Zaawansowane funkcje koników i mocowań części firmy Haas pomagają zapewnić krótsze czasy ustawień, bezpieczne toczenie i wyższe zyski.

Dowiedz się więcej
Szeroki asortyment

Duża różnorodność

Firma Haas oferuje szeroką gamę tokarek / centrów tokarskich idealnie odpowiadających potrzebom warsztatu obróbczego – w tym szereg maszyn specjalistycznych.

Dowiedz się więcej
Poznaj tokarki firmy Haas
 

Tokarki CNC

print

Wysokowydajne centra tokarskie firmy Haas zostały zaprojektowane od podstaw w celu zapewnienia najwyższej sztywności, wysokiej dokładności obróbki oraz dużej stabilności termicznej. Wszystkie odlewy w procesie projektowania zostały zoptymalizowane przy pomocy metody elementów skończonych (FEA) w celu osiągnięcia konstrukcji o najwyższej trwałości. Jednocześnie zostały wprowadzone zmiany konstrukcyjne, które poprawiły odprowadzanie wiórów i chłodziwa oraz uprościły konserwację i serwisowanie maszyn. Korpus wrzeciona charakteryzuje się kompaktową i symetryczną konstrukcją w celu zapewnienia odpowiedniej stabilności termicznej i sztywności. Łoże maszyny pochylone jest pod kątem 45 stopni w celu zwiększenia przestrzeni roboczej dla narzędzi i  lepszego odprowadzania wiórów.

Centra tokarskie firmy Haas wyposażone są w cyfrowe serwomotory nowej generacji na wszystkich osiach, aby zapewnić precyzyjną kontrolę ruchów, i dostępne są z programowalnymi w pełni konikami dającymi dodatkowe podparcie dla obrabianych elementów. Głowice rewolwerowe o dużej sztywności wykonują szybkie indeksowanie, redukując czasy cykli, a opcje oprzyrządowania narzędzi napędzanych z osią C dostępne są w większości modelach do wykonywania obróbki bez konieczności zmiany ustawień.

Tokarki narzędziowe CNC z serii TL firmy Haas oferowane są w korzystnej cenie i zapewniają „płynne” przejście od obróbki ręcznej do CNC. Wyposażone są w w intuicyjny system programowania, opatentowany przez firmę Haas, dzięki któremu dokonanie ustawień i obsługa są tak proste – nawet bez znajomości funkcji G. Wbudowany ekran pomocy , zarówno do gwintowania prostego, jak i stożkowego – element, którego nie ma żadna inna maszyna – pozwala operatorowi z łatwością radzić sobie z zadaniami obróbkowymi.

Długa lista opcji pozwala w pełni dostosować nowe centrum obróbkowe CNC firmy Haas do własnych potrzeb.

go to top
Haas Blog Haas Facebook Haas Twitter Haas YouTube Haas Flickr Google+ Haas Linkedin Haas Instagram
1