contact us

Haas Factory Outlet-Poland - Warsaw

A Division of Ablanalp
ul. Kostrzynska 36
02-979 Warszawa
Poland

TEL: +48 (22) 3794400
TEL: +48 (22) 8589478
hfo@haas-poland.pl
contact abplanalp

Looking for the Haas USA site?

 
Międzynarodowy
Haas Automation Inc
Haas American Built

Skonstruowano w USA

Wyprodukowano w USA –
Działalność ogólnoświatowa

Odkryj zalety Haas     
What's New at Haas

Co Nowego?!

Najnowsze,
fascynujące wiadomości!

Dowiedz się więcej  
EXPLORE OUR CNC PRODUCT LINE
Pionowe centra CNC

Trwały i wytrzymały

Każde pionowe centrum obróbcze firmy Haas zapewnia funkcje i parametry, których potrzebujesz, co sprawia, że stanowią one najlepszą inwestycję, jaką możesz wziąć pod uwagę, i zapewniają niezwykłą funkcjonalność, elastyczność i produktywność.

Dowiedz się więcej
Poziome centra CNC

Dokładność i niezawodność

Zaawansowana konstrukcja naszych wrzecion zapewnia zdolność przenoszenia wysokich sił wzdłużnych z równoczesną minimalizacją ilości wydzielanego ciepła.

Dowiedz się więcej
Tokarki CNC

Precyzyjna kontrola ruchu

Tokarskie centra obróbcze Haas wyposażone są w cyfrowe serwomotory nowej generacji na wszystkich osiach, aby zapewnić precyzyjną kontrolę ruchów, a dostępne całkowicie programowalne koniki dają dodatkowe wsparcie.

Dowiedz się więcej
Stoły obrotowe CNC

Maksymalna wydajność

Z pełną linią urządzeń obrotowych Haas, w tym wieloma wyspecjalizowanymi jednostkami zaprojektowanymi z myślą o maksymalnej wydajności, firma Haas w dalszym ciągu podąża drogą zwiększenia wydajności poprzez automatyzację.

Dowiedz się więcej

Stały rozwój = wyższa wydajność

Osiadanie na laurach po sukcesach osiągniętych w przeszłości nie leży w naszym DNA. Ponieważ sprzedaliśmy dotychczas ponad 175 000 maszyn, może się wydawać, że powinniśmy sobie zrobić przerwę ? lecz my po prostu nie działamy w ten sposób. Od momentu wprowadzenia do sprzedaży maszyny VF-1 w 1988 roku rozwijamy się, udoskonalamy, pokonujemy przeciwności, rozbudowujemy, zmieniamy oblicze branży i udowadniamy, że mylili się wszyscy ci krytycy, którzy przewidywali nasz upadek.

W firmie Haas Automation skupiamy się na tym, aby obrabiarki CNC były szybsze, bardziej niezawodne, łatwiejsze w obsłudze, a nade wszystko pozostajemy wierni naszej pierwotnej głównej zasadzie ? pamiętamy o tym, że klientom zależy najbardziej na prawdziwej wartości, jaką otrzymują ze swojej inwestycji.

Nieustanna ewolucja konstrukcji maszyn zapewnia specjalne funkcje, które zwiększają prędkości skrawania i skracają przestoje, a Haas oferuje na bieżąco informacje i doświadczenie praktyczne, aby połączyć to wszystko razem.

Odkryj zalety Haas      

Haas Blog Haas Facebook Haas Twitter Haas YouTube Haas Flickr Google+ Haas Linkedin Haas Instagram
1