contact us

Kontakt Haas

Centrala firmy Haas w Europie: BelgiaMercuriusstraat 28 B-1930 Zaventem, Belgia
Telefon: +32 2-522-99 05
Europe@haascnc.com Znajdź dystrybutora
Pytania i komentarze

Looking for the Haas USA site?

 
Międzynarodowy
Haas Automation Inc
Poziome centra obróbcze
Poziome centra obróbcze Haas

Cechy poziomych centrów obróbczych

Wszystkie poziome centra obróbcze (HMC) firmy Haas oferują najwyższe możliwości w przystępnych cenach. Dzięki słynnej solidności i niezawodności przekonasz się, że poziome centra obróbcze firmy Haas to idealne maszyny do warsztatów dla tych, którzy chcą zwiększyć zyski w czasie krótszym niż kiedykolwiek wcześniej. Legendarny już panel sterowania Haas ułatwia obsługę każdego poziomego centrum obróbczego. Stworzony z myślą o operatorach i programistach, zawiera mnóstwo intuicyjnych funkcji, których nie ma w żadnym innym centrum obróbczym CNC.

Poznaj poziome centra obróbkowe firmy Haas
 

Poziome centra CNC

print

Firma Haas Automation oferuje szeroką gamę poziomych centrów obróbkowych – optymalnie odpowiadających potrzebom Waszej firmy.

Powszechnie wiadomo, że poziome centra obróbkowe mają przewagę ze względu na wióry. Poziome centra obróbkowe firmy Haas wykorzystują działanie grawitacji, pozwalając wiórom opadać z narzędzia. Czyste warunki skrawania redukują zapychanie się elementów wiórami i dwukrotnie lub nawet trzykrotnie wydłużają żywotność maszyn. Wystarczy dodać wbudowane stoły obrotowe, zmieniacze palet i magazyny narzędzi o wysokiej wydajności firmy Haas, a produktywność bez trudu wzrasta dwukrotnie w stosunku do pionowych centrów obróbkowych.

Poziome centra obróbkowe firmy Haas dostępne są w różnych rozmiarach i konfiguracjach. Bez względu na to czy chodzi o produkcję średnioseryjną, obróbkę małoseryjną czy produkcję dużych części, znajdziecie poziome centrum obróbkowe Haas, które spełni Wasze wymagania. Modele ze zmieniaczami palet dostępne są w kilku rozmiarach, a w pełni zintegrowany 6-pozycyjny magazyn palet dostępny jest do produkcji średnioseryjnej lub wysoko zróżnicowanej.

Do produkcji dużych części Haas Automation oferuje poziome centra obróbkowe o dużych przesuwach z serii EC-1600. Maszyny te sprawdzają się przy dużych obciążeniach i wyposażone są we wrzeciona o stożku ISO50 o wysokim momencie obrotowym do usuwania metalu.

Wszystkie poziome centra obróbkowe firmy Haas to najwyższe możliwości w przystępnych cenach, a przyjazny dla użytkownika panel sterowania Haas sprawia, że łatwo wszystko ustawić i zaprogramować. Dzięki powszechnie znanej solidności i niezawodności przekonacie się Państwo, że poziome centra obróbkowe firmy Haas to idealne maszyny dla tych wydziałów produkcyjnych, które chcą zwiększyć zyski w czasie krótszym niż kiedykolwiek wcześniej.

go to top
Haas Blog Haas Facebook Haas Twitter Haas YouTube Haas Flickr Google+ Haas Linkedin Haas Instagram
1