contact us

Kontakt Haas

Centrala firmy Haas w Europie: BelgiaMercuriusstraat 28 B-1930 Zaventem, Belgia
Telefon: +32 2-522-99 05
Europe@haascnc.com Znajdź dystrybutora
Pytania i komentarze

Looking for the Haas USA site?

 
Międzynarodowy
Haas Automation Inc

Zalety Haas

Haas Automation zapewnia prawdopodobnie więcej ponadprzeciętnych funkcji, najnowocześniejszych innowacji i wyjątkowo solidnych konstrukcji niż jakikolwiek inny producent w branży CNC – na dodatek w lepszych cenach. Haas oferuje pełną gamę maszyn produkowanych w USA do wszystkich potrzeb w zakresie obróbki, a wysokiej jakości maszyny firmy Haas są projektowane z myślą o prostej konserwacji, łatwej konfiguracji i niskich kosztach eksploatacji.

Haas zapewnia usługę „Platynowego jednego wezwania" w ogólnoświatowej sieci centrów sprzedażowych firmy Haas, z przeszkolonymi technikami z odpowiednimi certyfikatami, dostępnymi 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Technicy przyjeżdżają w wysyłanych lokalnie samochodach serwisowych wyposażonych w części i narzędzia potrzebne do naprawy maszyny klienta za pierwszym razem w ponad 90% przypadków.

Dowiedz się więcejKażdaobrabiarka Haas działa w oparciu o przyjazny dla użytkownika system sterowania CNC Haas ? zaprojektowany i produkowany przez firmę we własnym zakresie i zoptymalizowany specjalnie pod kątem naszych maszyn. Inżynierowie firmy Haas stworzyli prosty, wyposażony w komplet funkcji system sterowania Haas tak, aby łatwo było nauczyć się jego obsługi i używać go w pracy. Intuicyjny system sterowania obejmuje pełną klawiaturę alfanumeryczną oraz obsługę jednym przyciskiem wielu funkcji wieloetapowych.

Dowiedz się więcejOgólnoświatowa sieć ponad 170 centrów sprzedażowych firmy Haas (HFO) w rękach lokalnych właścicieli w ponad 50 krajach zapewnia klientom firmy Haas obsługę i wsparcie techniczne na wysokim poziomie.

Dowiedz się więcejOprócz zakupów online oryginalnych części OEM firmy Haas na stronie HaasParts.com, właściciele maszyn Haas mają również dostęp do procedur, podręczników, schematów i innych materiałów w centrum zasobów online firmy Haas.

Dowiedz się więcej

Co mają do powiedzenia nasi klienci

Uwielbiamy opowiadać o tym, jak wspaniałe są obrabiarki CNC marki Haas ? że to niezwykle precyzyjne, solidne maszyny dostępne w rozsądnych cenach, z łatwym w obsłudze panelem sterowania, które charakteryzuje wysoka wartość odsprzedaży. Lecz nie musisz wierzyć na słowo tylko nam. Przeczytaj, co na temat firmy Haas mają do powiedzenia nasi klienci.

<

Tak. Z Haas to możliwe.

Gdy nasi klienci muszą dokładnie i szybko wykonać elementy za mniejsze pieniądze, dzięki nam jest to możliwe. Gdy potrzebują elementów, które umożliwiają eksplorację Marsa, samochodów wyścigowych przekraczających 200 km/h i czegoś o stylowym wyglądzie, pozwalającego utrzymać doskonałą passę – potrzebują maszyny firmy Haas. Gdy pomysł musi stać się rzeczywistością, jest to możliwe z maszynami firmy Haas.
Najedź kursorem myszy lub wybierz obraz poniżej, aby dowiedzieć się więcej
Haas Blog Haas Facebook Haas Twitter Haas YouTube Haas Flickr Google+ Haas Linkedin Haas Instagram
1